گزارش ها حاکی از آن است که یوونتوس در حال بررسی پیشنهاد تابستانی برای جذب کالیدو کولیبالی، مدافع میانی ناپولی است. کلسیومرکاتو ادعا می کند بیانکونری تامل وسوسه کردن پارتنوپی برای فروش دارایی ارزشمند خود با پیشنهادی 20 میلیون یورویی.

با این حال، ناپولی برچسب قیمتی 40 میلیون یورویی بر سر کولیبالی زده است. آنها پیش بینی یک جنگ مزایده برای یکی از مدافعان مورد تقاضای اروپا را دارند. تعداد زیادی از باشگاه های لیگ برتر و پاری سن ژرمن یک گروه تعقیب و گریز قدرتمند را تشکیل می دهند.

به نظر می رسد طلسم درخشان سنگالی ها در ناپل رو به پایان است. قرارداد کولیبالی در ورزشگاه دیگو آرماندو مارادونا تابستان آینده به پایان می رسد. بنابراین ناپولی ممکن است مجبور شود در ماه های آینده جدایی او را صادر کند تا در 12 ماه آینده او را در یک انتقال آزاد از دست ندهد.

مذاکرات بین ناپولی و کولیبالی بر سر یک قرارداد جدید پیشرفت خوبی ندارد. بدون هیچ پیشرفتی در مذاکرات تمدید در افق، این بازیکن 30 ساله ممکن است به زودی در حرکت باشد. و یوونتوس آماده است تا از این فرصت استفاده کند.

طبق گزارش ها، ماسیمیلیانو آلگری کولیبالی را به عنوان یک شریک عالی برای ماتییس د لیخت در قلب این تیم می بیند. بیانکونری خط پشتی اما هنوز فاصله قابل توجهی بین پیشنهاد احتمالی یووه در ارزش گذاری ناپولی وجود دارد.

سنگین‌وزن‌های تورینی به‌خاطر توانایی منحصربه‌فردشان در جذب بازیکنان درجه یک در معاملات ارزان‌قیمت شناخته می‌شوند. با این حال، اورلیو دی لورنتیس، بازیکن بزرگ ناپولی به عنوان یک مذاکره کننده سرسخت شهرت دارد. او به احتمال زیاد به اسلحه خود می چسبد.

اگرچه ناپولی در موقعیت مناسبی برای چانه زنی قرار ندارد، دی لورنتیس به احتمال زیاد موفق خواهد شد بیانکونری عرق بر یک معامله علیرغم شرایط قراردادی کولیبالی در جنوب ایتالیا، بدون شک یوونتوس باید پیشنهاد خود را افزایش دهد تا به توافق برسد.

برداشت ما از انتقال احتمالی کولیبالی به یوونتوس

کولیبالی در 30 سالگی هنوز چند سال دیگر از فوتبال درجه یک در تانک باقی مانده است. بدون احتساب دو تیم خانگی یووه، جورجیو کیه لینی و لئوناردو بونوچی، تعداد زیادی از مدافعان سری آ برتر از این ملی پوش سنگالی در دهه گذشته نبوده اند.

با اعلام بازنشستگی کیه لینی، یوونتوس با خطر کوتاهی گزینه های قابل اعتماد در خط دفاعی روبرو است. کولیبالی با توجه به کیفیت و تجربه اش، به عنوان جانشین ایتالیایی در استادیوم آلیانز مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *