ناپولی در روز سوم لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 6-1 آژاکس را تکه تکه کرد. این یک نمایش فوق العاده بود که در آن راسپادوری سهم شیر را از آن خود کرد.

بحث در مورد ضرایب با فرمت جدید لیگ قهرمانان اروپا که در سال 2024 عرضه می شود، اهمیت بیشتری دارد. با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا نگاهی به عملکرد باشگاه ها در این هفته داریم.

هفت باشگاه ایتالیایی در هفته گذشته رکورد کلی 4-1-2 در اروپا را به دست آوردند و ضرایب 1.285 را به دست آوردند. پیروزی های اینتر، یوونتوس و ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا، موفقیت فیورنتینا در لیگ کنفرانس اروپا کمک کرد. بن بست لاتزیو در لیگ اروپا هم امتیاز گرفت. میلان (UCL) و رم (UEL) هر دو شکست خوردند و هیچ سهمی نداشتند.

که ترک می کند ایتالیا هفتم در رده بندی کشورهای فصلی یوفا است پس از سه روز بازی از مرحله گروهی مجموع فصلی در مورد ضرایب برای ایتالیا 5.537 است. از فصل آینده، دو کشور برتر در رده‌بندی ضریب فصلی یوفا، یک جایگاه اضافی در لیگ قهرمانان فصل بعدی در مرحله لیگ کسب خواهند کرد.

برای هر تیم ایتالیایی که جواز حضور در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند یا در گروه خود در لیگ اروپا قهرمان شود، وجود خواهد داشت. ضریب 0.714 امتیاز به مجموع فصلی ایتالیا اضافه شد.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *