بعید با شش رقیب روبرو خواهد شد که در فاصله روز چهارشنبه برای بازی Juddmonte International Stakes در یورک پیش می رود.

این کودک چهار ساله که تحت آموزش ویلیام هاگاس قرار گرفته تا به امروز در 9 ران شکست نخورده است و در 5 شروع اخیر خود در گروه یک پیروز شده است و تمام آن دوندگی ها بیش از یک مایل است.

او برای اولین بار در Knavesmire 10 فرلنگ تکل می زند و مدافع عنوان قهرمانی Mishriff را از جمله رقبای خود می داند.

سال گذشته در مسابقه جان و تادی گوسدن هک شد، اما در چهار دوره بعدی شکست خورد، که اخیراً در مسابقات کینگ جورج در اسکات به مقام سومی رسیده است.

هاگاس به خوبی از اعتبار میشریف آگاه است، اما مشتاق است ستاره ثابت خود را در رویدادی که بخشی از سری قهرمانان بریتانیای Qipco است، پیش از بازنشستگی احتمالی خود در پایان سال آزمایش کند.

او گفت: “من مشتاقانه منتظر آن هستم. ما همیشه احساس می کردیم که او بهتر است، اما چند نفر به ما ایمیل زدند و در مورد اینکه آیا باید این کار را انجام دهیم یا خیر شک کردند. برای این چالش آماده هستیم و فکر می‌کنم از دست دادن آن نادیده گرفته می‌شود.

هیچ کاری نمی توانم در مورد مسابقه در روز انجام دهم، و اگر Mishriff سال گذشته با همان فرم به یورک بیاید، شکست دادن او بسیار دشوار خواهد بود، زیرا او در آن روز به طرز باورنکردنی تاثیرگذار بود.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش کننده ویدیویی در دسترس تر استفاده کنید

مربی ویلیام هاگاس از نادیده گرفتن درخواست ها برای نگه داشتن بعید فوق ستاره شکست ناپذیر خوشحال است و انتظار دارد شکست دادن او در Juddmonte در یورک سخت باشد.

“میشریف یک مسابقه بسیار بسیار خوب در Eclipse و یک مسابقه کمی ضعیف در King George اجرا کرد، بنابراین چه کسی می داند که کدام یک از آنها ظاهر می شود. اما او مانند بسیاری دیگر خطری خواهد بود.”

آلنکوئر هاگاس در سال گذشته پس از میشریف دوم شد و او شانس خود را دوباره با مربی که سیم سومی را به کمان خود در دبی داشت، امتحان کرد، که ماه گذشته توسط سر باسکر در یورک از میدان خارج شد.

Native Trail، برنده ایرلندی 2000 گینه، نماینده چارلی اپلبی و تیم گودولفین پس از کسب مقام سوم نزدیک در Eclipse در اولین تلاش خود با فاصله 10 فرلونگ است، در حالی که آیدان اوبراین با کیفیت بالا که به دنبال اولین برد است. در نزدیک به دو سال

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش کننده ویدیویی در دسترس تر استفاده کنید

چارلی اپلبی مربی می گوید که دونده جادمانت، نیتیو تریل، در خانه خود را به پایین می کوبد و برای دویدن در ویژگی یورک در روز چهارشنبه آماده شده است.

ایالت مخفی اپلبی که چهار بار برنده شده است، شش را برای Sky Bet Great Voltigeur Stakes هدایت می کند و یک پله از سطح معلولیت برای مقابله با این آزمایش گروه دو برای St Leger برمی دارد. او با استیبل همت و سومین راهپیمایی ستارگان جام بحرین همراه خواهد شد.

جیمز فرگوسن همچنین با دوویل لجند، برنده جام بحرین و دوم در گوردون استیک، و برنده گروه یک نوجوانان، ال بودگون، دوبل شد.

آیخال O’Brien و اتحاد بزرگ آموزش دیده توسط Charlie Fellowes میدان را کامل می کنند.

نه دونده با نام‌های کلیدی Chaldean، Hectic و Local Dynasty به Tattersalls Acomb Stakes می‌پردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *