علیرغم اینکه شاگردان گاسپرینی در این شب شروع سختی داشتند، آتالانتا موفق شد در هفته دهم سری آ، هر سه امتیاز را در پیروزی 2-1 مقابل ساسولو در ورزشگاه گیویس کسب کند تا در جدول رده بندی لیگ به مقام اول برسد.

در دقایق ابتدایی بازی، این آتالانتا بود که بازی را دیکته کرد، زیرا آنها در بالای زمین پرس می کردند و کار را برای ساسولو برای ساختن از پشت بسیار دشوار می کرد.

طولی نکشید که تیم گاسپرینی توانست از آن عبور کند نرووردی خط عقب در حالی که آدمولا لوکمن تیون کوپمینرز را در هفت دقیقه اول پس از یک و دو عالی در بین خطوط به میدان می‌رساند. هافبک هلندی در داخل محوطه جریمه تنها بود و به سمت دروازه شلیک کرد، اما تلاش او برای کرلینگ توسط آندره آ کونسیلی به خوبی مهار شد.

با وجود موفقیت آتالانتا در کناره ها، لا دیا آنها قادر به یافتن دروازه نبودند، زیرا سانترهای خوب ارسال شده توسط خط دفاعی دیونیسی و همچنین توپگیر که در 45 بازی اول قهرمان اصلی بازی بود، به خوبی از پس آن برآمدند.

در حالی که مطمئن به نظر می رسید که آتالانتا ابتدا حساب گلزنی را باز می کند، داوید فراتسی یک پاس خوب را به بیرون زد تا لوکا دآندریا را از اوت خارج کند. این بازیکن جوان با ارسال یک سانتر شگفت‌انگیز، جورجیوس کیریاکوپولوس را در تیرک دوم پیدا کرد، او با ضربه ای رعد و برق به گوشه بالای دروازه، مارکو اسپورتیلو را از پیش رو برداشت تا تیمش در دقیقه 41 به برتری 1-0 برسد.

با اينكه لا دیا مردان گاسپرینی با دریافت یک گل غیرمنتظره در حالی که تمام شتاب را در طول بازی داشتند، همچنان گیج نشدند زیرا شدتی را که از ابتدا به زمین آورده بودند حفظ کردند.

در دقایق پایانی نیمه اول، ارسال مرگبار Joakim Maehele با سرعت کم توسط Consigli به خوبی پخش شد. با این حال، براندون سوپی موفق شد توپ برگشتی را به دست آورد و یک پاس مربعی به ماریو پاسالیچ زد و به هافبک کروات اجازه داد تا گل تساوی را از فاصله خالی به ثمر برساند.

درست با شروع نیمه دوم، تیم گاسپرینی فشار بالای خود را حفظ کرد که در نیمه اول به شدت به نفع آنها بود. در نتیجه، بسیار موثر به نظر می رسید زیرا کوپمینرز موفق شد توپ بلند ضعیفی توسط جیانمارکو فراری را مهار کند و توپ را در امتداد جناح به سوپی رها کند.

مرد فرانسوی یک پاس عالی را در بین خطوط دفاعی ارسال کرد تا لوکمن را در وقت استراحت پیدا کند. هافبک تهاجمی یک چرخش وحشیانه انجام داد تا کنسیگلی را دور بزند و با یک بیگودی حیرت انگیز به پشت تور پرواز کند تا تیمش در زمین بازی خانگی خود بازگشت را کامل کند.

در حالی که همه چیز برای آن گم شده به نظر می رسید نرووردی، مردان دیونیسی برای گل تساوی فشار آوردند زیرا گافر، کاپیتان دومنیکو براردی را برای بازگشت طولانی مدتش به زمین بازی معرفی کرد تا پس از مصدومیتش در تعویض دآندریا، جریان را در بازی تغییر دهد.

بازیکن 28 ساله خود را در جریان بازی نشان داد و پس از انتخاب فراتسی به سمت داخل برید و یک شوت کرلینگ از راه دور به سمت دروازه شلیک کرد، اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت و پس از آن روی خط برگشت. ریباند از چارچوب دروازه

متأسفانه، بازگشت ملی پوش ایتالیایی به زمین کوتاه بود زیرا او دوباره در دقیقه 79 برای آگوستین مارتینز به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شد.

در پایان، این آتلانتا بود که با یک نمایش دفاعی متقاعد کننده در 15 دقیقه پایانی بازی پیروز شد تا بازی را بسته و سه امتیاز مهم را به دست آورد.

در حال حاضر، آتالانتا با 24 امتیاز به صدر جدول صعود کرده است و تنها یک امتیاز با ناپولی که یک بازی پیش رو دارد فاصله دارد. در همین حال، ساسولو با کسب 12 امتیاز پس از کسب 6 امتیاز از 15 در پنج بازی اخیر خود در رده نهم قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *