تیرانداز گل پس از جدایی جویس موولا و النور کاردول به مدافع عنوان قهرمانی سوپرلیگ برای فصل 2023 می پیوندد. پنجره امضای Vitality Netball Superleague تا 14 اکتبر باز خواهد بود. همه تیم ها دارای 12 بازیکن ثبت نام شده و حداکثر سه شریک تمرینی خواهند بود

آخرین به روز رسانی: 12/08/22 11:50 صبح

Lenize Potgieter برای فصل 2023 به منچستر تاندر ملحق شد

Lenize Potgieter برای فصل 2023 به منچستر تاندر ملحق شد

Lenize Potgieter برای فصل 2023 به منچستر تاندر ملحق شد و سانکورپ سوپر نتبال استرالیا را با Vitality Netball Superleague تعویض کرد.

تاندر پس از یک فصل قهرمانی بدون شکست در سال 2022، مدافع عنوان قهرمانی خواهد بود، اما قبلاً اعلام کرده است که چهار بازیکن برجسته از جمله دو تیرانداز تیم را ترک کرده اند.

جویس موولا، النور کاردول، لورا مالکوم و کارولین اوهانلون همگی این لباس را کنار گذاشته‌اند، اما ورود پوتگیتر و تیلور مک‌کویت آغازی چشمگیر برای استخدام تاندر در سال 2023 است.

مک کویت به تیم سابق خود باز می گردد و همچنین وظایف خارج از زمین را انجام خواهد داد تا به برگزاری اردوها و مسترکلاس های باشگاه کمک کند.

پوتگیتر که 81 بازی ملی برای آفریقای جنوبی دارد، قبل از حضور در تیم باث در سال 2016، در سوپرلیگ Vitality Netball بازی کرده است.

پس از آن، ملی پوش آفریقای جنوبی قبل از انتقال به Suncorp Super Netball استرالیا (SSN) مدتی را در لیگ برتر ANZ نیوزلند گذراند.

پوتگیتر گفت: «بازی در لیگ SSN در برابر مدافعان برتر جهان واقعاً عملکرد نت‌بال من را بهبود بخشیده است، و همچنین در این مسیر درس‌هایی به من آموخت.

“چیزهایی که از فرنچایز منچستر تاندر شنیده و دیده ام باورنکردنی است. من واقعا هیجان زده هستم که در کنار چند بازیکن بزرگ نت بال بازی کنم، هواداران را بشناسم و همچنین به نت بال عادی و سنتی برگردم. [without Super Shot].

او افزود: «فکر می‌کنم چیزی که به تیم می‌آورم، سبک بازی غیرمتعارف من و همچنین شوت‌زنی سریع من است. من واقعا مشتاق پوشیدن لباس سیاه و زرد برای فصل 2023 هستم.”

پوتگیتر در حال حاضر پس از عمل جراحی زانو در پایان ماه جولای دوره توانبخشی را پشت سر می گذارد و قبلاً در مورد چالش های بهداشت روانی که او در طول زندگی حرفه ای خود با آن مواجه بود. او به مدت شش ماه از ورزش کناره گیری کرد تا روی بهبودی خود تمرکز کند.

پنجره امضای Vitality Netball Superleague

پنجره امضای Vitality Netball Super League در 8 آگوست باز شد و تا 14 اکتبر باز خواهد بود، زمانی که انتظار می رود باشگاه ها ترکیب خود را به طور کامل اعلام کنند.

باشگاه‌ها ممکن است یک تیم حداکثر تا 15 بازیکن داشته باشند که شامل 12 بازیکن ثبت‌نام شده و حداکثر سه شریک تمرینی می‌شود و تیم‌های روز مسابقه حداکثر 12 نفر هستند.

پس از پایان فصل 2022، تیم ها اجازه یافتند تا به سراغ بازیکنان سایر باشگاه ها بروند که در حال حاضر قراردادشان تمام شده است. آنها قبل از پایان فصل توانستند با بازیکنان قراردادی فعلی خود مذاکره کنند.

هر تیم مجاز است دو بازیکن غیر بریتانیایی را ثبت نام کند، اما آنها نمی توانند همزمان در یک منطقه از زمین بازی کنند.

جنبش های اولیه برای سال 2023

پس از پایان فصل 2022 تعدادی از اطلاعیه های مربیگری و حرکات/بازنشستگی بازیکنان قبلاً به اشتراک گذاشته شده است.

کیم بورگر و راشل شاو هر دو بازنشستگی خود را از نت بال در سطح نخبگان اعلام کردند و بنابراین تیم بات نت بال را ترک کردند. فرنچایز همچنین با سرمربی جدید به فصل جدید نزدیک می شود. آشا فرانسیس پس از خروج آنا استمبریج.

سورن استارز کیتی هریس از نت بال فاصله گرفته است لیانا لئوتا همچنین استارز را ترک می‌کند تا به عنوان مدیر نت‌بال لیدز راینوس در جایگاهی قرار گیرد گربه تویوایتی، که سرمربی واپس می شود.

سرمربی قبلی ستاره ها ملیسا بسل به دلایل خانوادگی و با بازیکن سابق سوپرلیگ به نیوزیلند بازگشته است جو سفر قدم گذاشتن به آن نقش

کادین کوربین، کلویی اسام، جورجیا لیز و گبی مارشال همه ساراسنس ماوریکس را ترک کرده اند و تیم منصوب شده است کامیلا بوکانان به عنوان سرمربی جدید آنها و تمسین گرین وی به عنوان رئیس عملکرد استراتژیک

کاپیتان Strathclyde Sirens جیا آبرنتی تصمیم به بازنشستگی از نت بال نخبگان گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *